Radouň opět ožije motorsportem

30.05.2014

Pořadatelé čtvrtého podniku ČMPR vyjdou i letos z osvědčeného a dá se říci už léty prověřeného formátu. Tedy páteční večerní etapa se slavnostním startem ve 20:00 v Nové Včelnici a pořádná dávka ostrých kilometrů v sobotu přes celý den. Dnem D, kdy to všechno vypukne, je 27. červen. Celkem je v harmonogramu nachystáno 12 rychlostních zkoušek – 4 v pátek, 8 v sobotu – rozdělených do pěti sekcí, včetně známého okruhu. Proti loňsku budou na tratích jen malé změny. Celková délka soutěže činí 390 kilometrů, z nichž 115 je měřených. Servisní zóna bude jako každoročně umístěna v prostoru motokrosového areálu v Okrouhlé Radouni.

Ačkoliv první přihlášky se již schází, zajisté neuškodí připomenout si základní informace a data. Na přihlašování jsou ještě více než dva týdny, uzávěrka přihlášek je stanovena na 13.6. Kdo do tohoto termínu i zaplatí startovné, může se těšit na tisícikorunovou slevu. Propustnost tratě je činí 100 soutěžních vozidel. Přípravy probíhají bez větších problémů, jedinou výraznější změnou je, že letos už nebude součástí Radouňské Rallye vložený závod Auto Design Cupu, který bohužel zanikl. Všechny podstatné informace a dokumenty – zvláštní ustanovení, přihláška i průběžný seznam přihlášených – lze nalézt na webu pořadatele www.radounmotorsport.cz.

„Celý pořadatelský sbor se už těší na posádky, jejich naleštěné miláčky a pochopitelně i diváky. Věřím, že se jim u nás bude líbit a všichni si soutěž užijeme,“říká ředitel soutěže Roman Hrubý

KomentářePřidat komentář