REVICO – NEO Rally Team na żywo z 7. Memoriałem Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza w Wieliczce

15.03.2013

Widowiskowy prolog w samym centrum Wieliczki rozpocznie siódmą edycję Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. W dwudniowej imprezie upamiętniającej nieodżałowanych Mistrzów weźmie udział prawie trzydziestka załóg, w tym czołowe zespoły, znane z występów w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski oraz Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Jedną z załóg w klasie 2 (samochody o pojemności do 2000 cm3) stanowić będą Jan Chmielewski i Jakub Wróbel, którzy zaprezentują w Wieliczce Citroëna DS3-R3T w barwach REVICO – NEO Rally Team.

 

Jan Chmielewski:Uczestnictwo w wielickim Memoriale uważam jednocześnie za swój obowiązek i duży zaszczyt. Uczczenie pamięci rajdowych Mistrzów – Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza, poprzez sportową rywalizację to wielka rzecz i nie mogłoby naszej załogi w Wieliczce zabraknąć, zwłaszcza, że dzięki mojemu tacie mogłem przed laty osobiście spotkać obu Mistrzów. Janusz Kulig do dziś jest dla mnie wzorem sportowca. Dodatkowo cieszę się z powodzenia charytatywnej aukcji, którą prowadziliśmy celem pomocy dla małej Antosi Wieczorek. Zwycięzca licytacji wykazał się wielkim sercem i jestem pewien, że emocje z prawego fotela naszego „Deesa” na długo zapadną w jego pamięci. Jestem przekonany, że jak co roku w Wieliczce pojawią się liczne rzesze rajdowych kibiców, spragnionych ścigania na małopolskich oesach Przygotowaliśmy również sporą atrakcję, bodaj jako pierwsi w Polsce na żywo pokażemy nasze zmagania na Memoriale – będzie można oglądać nie tylko nasz on-board live, ale również wejścia ze strefy serwisowej. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do śledzenia naszego profilu Chmielewski Team na facebooku w sobotę od godz. 18 i niedzielę po godz. 10.

 

Jakub Wróbel:Tegoroczny Memoriał miałem w planach tylko w roli kibica, więc gdy zadzwonił telefon z propozycją wspólnego startu z Jankiem byłem mocno zaskoczony. Cieszy mnie bardzo możliwość jazdy z jednym z najszybszych kierowców samochodów przednionapędowych w Polsce, zwłaszcza w imprezie, która jest dla nas wszystkich niezwykle ważna. Mam nadzieję, iż sprostam postawionemu przede mną wyzwaniu i wywiąże się ze swojego zadania w 100%. Do zobaczenia w sobotę i w niedzielę na ulicach Wieliczki!

 

Sponsorami startu w 7. Memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza są: REVICO, dystrybutor narzędzi marki NEO, CHEMOSERVIS-DWORY S.A., WESEM, M-CARS Dealer BMW, LEMAR, a patronat medialny sprawują Radio RMF FM i magazyn "Eurostudent".

KomentářePřidat komentář